Paslaugos

 kolumbariumas
 kolumbariumas
Atminties video sukūrimas
Atminties video sukūrimas
Urnos
Urnos
Atminties augalo pasodinimas
Atminties augalo pasodinimas
Augintinio atminties suoliukas
Augintinio atminties suoliukas
Antkapis augintiniui
Antkapis augintiniui

Nuo 200 Eur

Nuo 120 Eur

Nuo 220 Eur

Nuo 140 Eur

Nuo 70 Eur

Nuo 300 Eur

Atminties Parkas paslaugos

Atminties Parkas siūlo daug įvairių paslaugų  - tai amžinojo poilsio, ramybės ir saugumo vieta Jūsų augintiniui. Mes siūlome ne tik daugiau nei 200 vietų kolumbariumą, bet ir daug kitų paslaugų. Galite įsigyti šias įvairias paslaugas. Jeigu susidomėjote galite susisiekti su mumis. El. paštas: info@atmintiesparkas.lt. Tel. Nr. 8 620 12502.

Augintinio kremuotų palaikų saugojimas kolumbariume

Atminties parke yra 200+ vietų kolumbariumas augintinių kremuotiems palaikams. Saugomi 2 metus, o po to gali būti išbarstyti parko teritorijoje. Administracija užtikrina transportavimą, įamžinimą ir priežiūrą. Poilsio vietas galima įamžinti su standartiniu užrašu arba su augintinio atvaizdu. Draudžiama nešti ir palikti gėles, žvakes, triukšmauti ar šiukšlinti. 

Augintinio atminties suoliuko pastatymas

Atminties parkas siūlo įamžinti mirusio augintinio atminimą suolu su atminties lentele. Tai skirta ne tik prisėsti, pailsėti, bet ir atminti savo mylimą gyvūną. Tai yra nuostabi galimybė pagerbti savo augintinio gyvenimą, paliekant ilgalaikį prisiminimą. Taip pat augintinio atminties suoliukas padėtų kitiems parko lankytojams turėti jautrią patirtį bei parodyti, kad pati vieta yra svarbi. 

Atminties video sukūrimas

Atminties Parkas siūlo profesionaliai sukurtą filmą, kuriame priminsime Jūsų augintinio gyvenimo ypatingas akimirkas. Naudojant Jūsų pateiktas nuotraukas ir trumpus vaizdo įrašus, sukursime apie 2 minučių trukmės filmą su garso takeliu ir efektais, kuris sukels daug prisiminimų apie Jūsų augintinį. Augintinio atminties video ne tik leis prisiminti Jūsų augintinį, bet ir patirti daug jautrių akimirkų.

Atminties augalo pasodinimas

Atminties augalo sodinimas ne tik puoselėja gamtą, bet ir prisiminimus. Tai puikus būdas prisidėti prie tvarios aplinkos ir kartu sukurti gyvą simbolį, kuris nuolat primins apie prarastą šeimos draugą. Parko administracija pasirūpins Jūsų pasirinkto augalo pasodinimu. Galite pasirinkti pasodinti pušį, iki 50 cm aukščio. Sodinimas yra galimas visais metų laikais, išskyrus vėlyvą rudenį ir žiemą. 

Urnos

Urnos, lietuvių menininkų sukurtos išskirtinio dizaino rankų darbo,  yra ilgaamžės ir pagamintos iš aukščiausios kokybės keramikos. Šie kūriniai atras vietą tiek namuose, tiek kitoje jūsų pasirinktoje vietoje.  Urnos pristatomos paštomatu Jūsų nurodytu adresu. Urnos kaina apima pristatymo išlaidas.

Antkapis augintiniui

Granitiniai antkapiai yra nuostabus būdas pagerbti ir prisiminti savo augintinį. Galima įrašyti ant antkapio: augintinio vardą, gimimo ir mirties datas arba ką nors ypatingo. Taip pat išgraviruoti augintinio atvaizdą. Antkapį galima statyti tiek Atminties parke, tiek jūsų pasirinktoje vietoje.