Atminties parke esantis daugiau kaip 200 vietų kolumbariumas skirtas augintinių kremuotų palaikų saugojimui. Kremuoti palaikai kolumbariume saugomi dvejus metus. Augintinio savininkui nepageidaujant saugojimo termino pratęsti, kremuoti palaikai išbarstomi parko teritorijoje. Parko administracija užtikrina saugų kremuotų palaikų transportavimą į Atminties parką, įamžinimą pagal kliento pasirinkimą ir parko bei kolumbariumo priežiūrą.

Dedikuota poilsio vieta bendrame kolumbariume gali būti įamžinta dvejopai: standartiniu užrašu (Vardas; Gimimo-ir mirties datos) arba užrašu su augintinio atvaizdu (Vardas; Gimimo ir mirties datos; augintinio atvaizdas).

Siekiant sumažinti taršą ir užtikrinti tvarkingą augintinių palaikų poilsio vietą, parko lankytojams nėra leidžiama nešti ir palikti gėlių ir/arba žvakių, triukšmauti ir šiukšlinti. Atminties žvakėmis parke pasirūpinta, todėl beliks jas uždegti.

Atminties parko lankymas galimas nuo saulėtekio iki saulėlydžio.

Augintinio kremuotų palaikų saugojimas kolumbariume

Urnos saugojimo su standartiniu užrašu kaina 240 Eur

Urnos saugojimo su individualiu užrašu kaina 290 Eur

Augintinio atminties suoliuko pastatymas

Prisėsti ne tik pailsėti, tačiau ir atminti. Siūlome Atminties parke ar kitoje jūsų pasirinktoje vietoje mirusio augintinio atminimą įamžinti suolu su atminties lentele.

Suolo Atminties parke pastatymo kaina - 220 Eur

Suolo kitoje vietoje pastatymo kaina priklauso nuo pasirinktos vietos ir aptariama individualiai.

Profesionaliai sukursime filmą, kuriuo priminsime jūsų augintinio gyvenimo akimirkas. Iš jūsų pateiktų nuotraukų ir trumpų video sukursime apie 2 minučių trukmės filmą su garso takeliu ir efektais, kad jūsų augintinio istorija būtų išreikšta ypatingu būdu.

Atminties video sukūrimas

Kaina - 120 Eur

Atminties augalo pasodinimas

Medžio sodinimas tampa ne tik simboliu, bet ir veiksmu, kuris padeda puoselėti gamtą. Tai puikus būdas prisidėti prie tvarios aplinkos ir kartu sukurti gyvą simbolį, kuris nuolat primins apie prarastą šeimos draugą ir prisidės prie sveikesnės ateities visiems.

Parko administracija pasirūpins Jūsų pasirinkto augalo pasodinimu, kai tam leis oro sąlygos.

Augintinio atminimą galite įprasminti, pasodindami pušį (50 cm aukščio; sodinimas visais metų laikais, išskyrus vėlyvą rudenį ir žiemą).

Kaina - 70 Eur

Urnos kremuoto augintinio pelenams

Lietuvių menininkų sukurtos išskirtinio dizaino rankų darbo urnos yra ilgaamžės ir pagamintos iš aukščiausios kokybės keramikos. Urnos yra unikalios, išskirtinės, pasižyminčios vis skirtinga tekstūra ir skirtos tik jūsų augintiniui. Šie kūriniai atras vietą tiek namuose, tiek kitoje jūsų pasirinktoje vietoje.

Pasibaigus jūsų augintinio kremuotų palaikų saugojimo terminui ir palaikus išbarščius Atminties parke, urnas grąžinsime savininkams su pasodintu atminties augalu.

Urnos pristatomos paštomatu Jūsų nurodytu adresu. Urnos kaina apima pristatymo išlaidas.

Urnų tipas ir kaina:

Maža šviesi/ tamsi 0,4 l - 144 Eur Didelė šviesi/ tamsi 0,7 l - 177 Eur

Antkapis augintiniui

Granitiniai antkapiai jūsų augintinio prisiminimui. Ant antkapio galime išgraviruoti jūsų augintinio vardą ir gimimo-mirties datas ar kitą jūsų pasirinktą tekstą, taip pat augintinio atvaizdą. Antkapį galima statyti tiek Atminties parke, tiek jūsų pasirinktoje vietoje.

Antkapio su standartiniu užrašu (Vardas; Gimimo-ir mirties datos) kaina 340 Eur

Antkapio su individualiu užrašu (Vardas; Gimimo-ir mirties datos, augintinio atvaizdas) kaina 730 Eur